Archiwalne ogłoszenia

Konsultacje projektu uchwały w sprawie określenia średnich cen jednostek paliwa w Gminie Miedźno na rok szkolny...

Wójt Gminy Miedźno przeprowadza w okresie od 26 maja 2021 r. do 7 czerwca 2021 r. publiczne konsultacje projektu uchwały w sprawie określenia średnich cen jednostek paliwa w Gminie Miedźno na rok szkolny 2021/2022.

  Czytaj więcej Konsultacje projektu uchwały w sprawie określenia średnich cen jednostek paliwa w Gminie Miedźno na rok szkolny 2021/2022

Wystartowała XX edycja Stypendiów Pomostowych

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości ogłasza XX edycję Programu Stypendiów Pomostowych. Na zdolnych, ambitnych maturzystów 2021, pochodzących z małych miejscowości i niezamożnych rodzin, którzy rozpoczną w tym roku studia dzienne, czeka ponad 500 stypendiów pomostowych na I rok nauki. Roczna...

  Czytaj więcej Wystartowała XX edycja Stypendiów Pomostowych

Od 1 czerwca cudzoziemcy mogą wystąpić o nadanie PESEL do celów podatkowych

  • 1 czerwca 2021 r. wchodzi w życie zmiana ustawy o zasadach ewidencji i identyfikacji podatników i płatników w zakresie definicji podatników, których identyfikatorem podatkowym jest PESEL.
  • Dzięki nowym przepisom urzędy gminy będą mogły nadawać numer PESEL cudzoziemcom na ich wniosek.
  • Podatnicy,...
  Czytaj więcej Od 1 czerwca cudzoziemcy mogą wystąpić o nadanie PESEL do celów podatkowych

Mammobus w Miedźnie 18 maja 2021 r.

Po raz kolejny zapraszamy kobiety w wieku 50 - 69 lat na bezpłatne badanie mammograficzne w mammobusie, wykonywane w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.

  Czytaj więcej Mammobus w Miedźnie 18 maja 2021 r.

Strona 1 z 84.